Üldkoosolekust

Nõmme Õpilasesinduste Liit kutsub esimesele Üldkoosolekule

Nõmme Õpilasesinduste Liit vormistab ennast mittetulundusühinguks, mistõttu  alustame ka NÕELa ametlike üldkoosolekute pidamsiega. Esimesel üldkoosolekul on on vaja vastu võtta NÕELa põhikiri, et saaksime ennast ametlikult MTÜks vormistada.

Samuti anname Üldkoosolekule otsustada kodukorra ja eetikakoodeksi vastuvõtmise üle. Üldkoosolekul valitakse ka uus juhatus.

Ka juhatusse kandideerimine on veel avatud kuni 16. maini. Juhatusse kandideerimiseks peab õpilane saatma motivatsioonikirja ja avalduse aadressile lele@noel.ee   JUHATUSSE KANDIDEERIMISEST LOE LÄHEMALT SIIT »

Kõikides dokumentidele saab esitada ka muudatusettepanekuid. Seetõttu on kasulik dokumendid enne õpilasesinduses läbi vaadata, vajaduel anda hääleõiguslikele esindajatele ülesanne esitada muutatusettepanekuid.

Nõmme Õpilasesinduste Liidu I Üldkoosoleku päevakord

  1. Tegevusaasta aruanne
  2. Põhikiri
  3. Kodukord
  4. Eetikakoodeks
  5. Juhatuse valimised

Üldkoosolek toimub 18. mail Tallinna Pääsküla Gümnaasiumis, täpsem info ajakava ja muu kohta saadetakse registreerunud osalejatele hiljemalt 13. mail.

Palume igal Nõmme koolil saata õpilaste hulgast 5 hääleõiguslikku delegaati, kes hakkavad otsusi tegema. Osalejatel palun registreerida siin»   hiljemalt 10. mai kell 23.59. OOTAME ÜLDKOOSOLEKULE KA KÕIKI NÕELa VILISTLASI

Küsimuste tekkimisel pöörduda lele@noel.ee