Noored Tähed 2017

Nõmme Õpilasesinduste Liit kutsub:

13. aprillil 2017 toimub Tallinna Rahumäe Põhikoolis imiteerimiskonkurss “Noored Tähed 2017”. Tegu on Nõmme linnaosast alguse saanud koolinoortele suunatud playback konkursiga, mille eesmärgiks on arendada noorte loomingulisust ja tegutsemisjulgust ning pakkuda neile parimat võimalikku vaba aja veetmise võimalust. Juba seitsmendat korda toimuv üritus on aastatega aina kasvanud ning nüüd ootame osalejaid juba tervest linnast.

Kutsume kõiki 5.-12. klasside noori üles üritusel osalema!

Reeglid:

  • Osaleda võivad kõik 5.-12. klasside õpilased üle Eesti, k.a mitme kooli segagrupid.
    • Rohkete soovijate tõttu toimuvad Nõmme linnaosa koolide gruppidele koolisisesed eelvoorud. Nende kohta saab täpsemat infot kooli huvijuhilt ning õpilasesinduselt.  
  • Grupi suurus kuni 10 inimest.
  • Kava pikkus maksimaalselt 3 minutit.
  • Vanusegrupid 5.- 8. ja 9.-12. klass.
  • Kui kasutate oma etteastes laulude mixi, siis teadke, et kõikide mixis kasutatavate laulude pikkus peab olema vähemalt 20 sekundit.
  • Registreerimise tähtaeg on 31. märts. Seda ei pikendata ühelegi võistkonnale, kui ei ole eelnevat kokkulepet sõlmitud meili teel eliisa@noel.ee.
  • Korraldajatel on õigus muuta reegleid/tingimusi ilma ette teatamata!

Tegemist on imiteerimiskonkursiga, mitte tantsuvõistlusega. Imiteerimine tähendab oma valitud laulu originaaletteaste võimalikult täpset esitamist.

NB! Osaleda võivad ka grupid väljaspoolt Nõmme koole ning mitme kooli segagrupid. Sellisel juhul teatage oma osalemissoovist eliisa@noel.ee ja leiame ka teile lavaaega (kohtade arv on piiratud). Samuti kirjuta eliisa@noel.ee kui osalesid mõnes Nõmme kooli eelvoorus ning ei võitnud seda, kuid sul on siiski suur soov üritusel esineda. KÕIKIDELT GRUPPIDELT, KES EI OLE VÕITNUD OMA KOOLI EELVOORU (ka väljaspool Nõmmet) OOTAME VIDEOD GRUPI ETTEASTEST!!! (Video võib olla ka täiesti tavalise telefoniga kooli saalis filmitud. Tähtis on muusika, osalejad ja enam-vähem täpne liikumine. Kõik see on vajalik ürituse otseülekande ettevalmistuseks.)

Registreerimine on lõppenud! 

Terve ürituse salvestab ja toob teieni OM filmiStuudiolisaks on üritusest otseülekanne nende kodulehel www.omf.ee!

Jooksev info meie Facebooki üritusel.

Lisaks, et saada paremat aimu üritusest, on eelmise aasta ürituse video SIIN

Üritust korraldab Nõmme Õpilasesinduste Liit koostöös OM filmiStuudioga ning Hasartmängumaksu Nõukogu, Tallinna Spordi- ja Noorsooameti ja Nõmme Linnaosa Valitsuse ning paljude sponsorite toetusel.

SUUR AITÄH imiteerimiskonkurss “Noored Tähed 2017” projekti hooandjatele: Kerti Sönmez, Mart Nutt, Ave Horn-Kaha, Külli Tatter, Allan Alaküla, Peeter Hendrikson, Anto Liivat, Anton Stalnuhhin, Kristel Ausing, Karin Sein, Tiit Terik, Viktor Vassiljev, Lauri Ehrenpreis, Rainer Vakra.


Kohtume juba 13. aprillil!