Noored Tähed 2016

Suured tänud kõigile, kes eduka ürituse toimumisele kaasa aitasid! Kogu üritus on järelvaadatav SIIT

Nõmme Õpilasesinduste Liit kutsub:

“Noored Tähed” tuleb taas ning seekord 14. aprillil algusega 18.00.  Koht ikka Tallinna Rahumäe Põhikool (Vabaduse pst 50, Tallinn)
NT

Ürituselt ei puudu ka särav ja professionaalne žürii!!!

Reeglid:

  1. Grupi suurus kuni 10 inimest
  2. Kava pikkus maksimaalselt 3 minutit
  3. Vanusegrupid 5.-8. ja 9.-12. klass
  4. Kui kasutate oma etteastes laulude mixi, siis teadke, et kõikide mixis kasutatavate laulude pikkus peab olema VÄHEMALT 20 sekundit.
  5. Tegemist on imiteerimiskonkursiga, mitte tantsuvõistlusega. Imiteerimine tähendab oma valitud laulu originaaletteaste võimalikult täpset esitamist.
  6. Igast Nõmme koolist esialgu maksimaalselt üks grupp igasse vanusegruppi. Nende selgitamiseks toimuvad igas Nõmme koolis eelvoorud, nende kohta saad täpsemat infot kooli huvijuhilt või õpilasesindusest.
  7. REGISTREERIMISE TÄHTAEG 29. MÄRTS. Seda ei pikendata mitte ühelegi võistkonnale mitte mingitel tingimustel, kui ei ole eelnevat kokkulepet sõlmitud meili teel eliisa@noel.ee või telefonil 533 250 82
  8. Korraldajatel on õigus muuta reegleid/tingimusi ilma ette teatamata!

NB! Osaleda võivad ka grupid väljaspoolt Nõmme koole ning mitme kooli segagrupid. Sellisel juhul teatage oma osalemissoovist eliisa@noel.ee ja leiame ka teile lavaaega (kohtade arv on piiratud). Samuti kirjuta eliisa@noel.ee kui osalesid mõnes Nõmme kooli eelvoorus ning ei võitnud seda, kuid sul on siiski suur soov üritusel esineda. KÕIKIDELT GRUPPIDELT, KES EI OLE VÕITNUD OMA KOOLI EELVOORU (ka väljaspool Nõmmet) OOTAME VIDEOD GRUPI ETTEASTEST!!! (Video võib olla ka täiesti tavalise telefoniga kooli saalis filmitud. Tähtis on muusika, osalejad ja enam-vähem täpne liikumine. Kõik see on vajalik ürituse otseülekande ettevalmistuseks TV3 Play’s) FILMIMA PEAB KINDLASTI LAIUPIDI!

Registreerimimine on lõppenud!

Terve ürituse salvestab ja toob teieni OM filmiStuudiolisaks on üritusest otseülekanne TV3 Play’s algusega 18:05!

Jooksev info meie Facebooki üritusel

Lisaks, et saada paremat aimu üritusest, on eelmise aasta ürituse video SIIN

Aitäh imelise ürituse korraldamisele kaasa aitamast kõikidele meie Hooandjatele: Anton Stalnuhhin, Kärt Anvelt, Viktor Vassiljev, Meti personaliabi OÜ, Epp-Mare Kukemelk, Eero Merilind, Jaak Vackermann, Evelyn Tuberik, Raul Vanem, Tõnu Ploompuu, Alar Etverk, Risto Kask, Maris Jätsa, Veljo Haube, Hanno Haamer, Tiit Terik, Liisbeth Põldre, Peeter Hendrikson, Lea Vakra, Annely Laumets.


Kohtume juba 14. aprillil!