“Nõmme Aasta Õpilane 2017” konkurss

gala3Märka erilist inimest enda ümber ja esita ta konkursile “Aasta Õpilane 2017”!

Kandidaatide esitamine lõppes 23. jaanuaril! Esitati 36 kandidaati, kes kõik on praeguseks saanud ka kutse 16. veebruaril toimuvale galaüritusele.

Nõmmel on palju aktiivseid, andekaid ja silmapaistvaid õpilasi ning õpetajaid. Selleks, et neid tehtud töö eest tunnustada, korraldab Nõmme Õpilasesinduste Liit tunnustuskonkursi „Nõmme Aasta Õpilane 2017“. Igal koolil, õpilasel, õpetajal, lapsevanemal, õel, vennal või mõnel muul tuttaval on võimalus esitada konkursile nominente esitada. Konkurss kulmineerub 16. veebruaril 2017 Nõmme Gümnaasiumis toimuva galaga, kus žüriil on au välja kuulutada laureaadid (üritus on kutsetega).

 

Nõmme Aasta Õpilane 2017 kategooriad:

  • Aasta sportlane

Noor, kelle saavutused on silmapaistvad spordivaldkonnas. Ta on osalenud aasta jooksul mitmetel võistlustel ning saavutanud häid tulemusi. On hingega oma spordiala juures ning treening on suur osa tema igapäeva elust.

  • Aasta aktivist

Õpilane, kelle igapäevasteks tegevusteks on teiste abistamine. Ta on õpilasesinduse president või lihtsalt väga tegus liige, on vabatahtlik organisatsioonides või üritustel. Osaleb aktiivselt kogukonda edendavates tegevustes ning korraldab omaalgatusel üritusi.

  • Aasta õpilane

Noor, kes on jäänud silma oma õppeedukusega. Osaleb mitmetel olümpiaadidel ja ainealastel võistlustel ning on saavutanud suurepäraseid tulemusi või aitab teistel õpilastel õppida.

  • Aasta muusik

Nõmmekas, kellele meeldib tegelda muusikaga ja kes on astunud üles nii suurematel kui ka väiksematel lavadel. Osalenud muusikaalastel konkurssidel kui ka koolis toimuvatel kontserditel lauldes või mängides pilli.

  • Aasta õpetaja

Haridustöötaja, kes saab hästi läbi õpilastega, arvestades iga õpilase iseärasustega. Korraldab õppetööd tavapärasest põnevamalt. On vastutulelik, sõbralik ning leiab alati aega kuulata õpilaste muresid ja rõõme. Korraldab ekskursioone või abistab klassi muud moodi.

 

Kandideerimise tingimused:

Kandidaat, keda esitatakse, peab õppima või töötama Nõmme koolis. Tunnustuskonkursil osalemiseks tuleb esitada umbes 400 sõnaline soovituskiri/tutvustus, kus on välja toodud kandidaadi:

  • iseloomustus;
  • silmapaistvamad teod antud kategoorias;
  • kontktandmed.

Ühte kandidaati võib esitada ka mitmesse kategooriasse!

Kandidaatide esitamine toimub ajavahemikul 1. detsember 2016- 20. jaanuar 2017 aadressile liisbeth@noel.ee. Soovituskiri palun esitada PDF-formaadis.

 

Üritus saab teoks tänu Nõmme Linnaosa Valitsuse, Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduse, Briti Nõukogu ning kõigi teiste koostööpartnerite toele.