Valdeku 13, Tallinn (Nõmme Maja)
karmen@noel.ee

Liikmed

Nõmme Õpilasesinduste Liit

Share

Liikmed

Uuendatud: 11/12/2018


Liikmed 2018/2019

Juhatus

Esimees Karmen Vagula – karmen@noel.ee ; +372 53485660

Aseesimees Gabriel Alaküla – gabriel@noel.ee ; +372 55592249

Aseesimees Anna Matilda Hedman – annamatilda@noel.ee ; +372 53031500

Protokollija Robi Pärnik – robi@noel.ee

 

Tallinna Rahumäe Põhikool

Gabriel Alaküla – Aseesimees

Aleksander Siim

Hanna Marleen Kits

Katrin Kalaus

Tebi Margaret Viron

Kerttu Joll

Ronja Ansmann

Ann-Gretel Erik

Anna Orukask

Lisette Järv

Katriin Ahu

Iiris Jaanisoo

 

Tallinna Pääsküla Kool

Karmen Vagula – Esimees

Robi Pärnik – Protokollija

Marec Pauklin

Eliise Juudas

Eero Maisa

Laura-Liis Soodla

Braien Vaiksaar

Lisbet Reha

 

Tallinna Nõmme Põhikool

Anna Matilda Hedman – Aseesimees

Joonas Kruusmaa

Liise Timmo

Isabel Kevade

Berit Hiie

Isabel Neimar

Paula Puu

Kadi Annus

 

Tallinna Nõmme Gümnaasium

Triin Marleen Ustal

 

Tallinna Muusikakeskkool

Margot Salumets

 

Tallinna Nõmme Erakool

Ats Mattias Tamm

 

Tallinna Kivimäe Põhikool

Nora Õispuu

 

Vilistlaskond (Nõmme koolide vilistlased (gümnaasiumiõpilased))

Helena Triin Rohumets

Selena Jasmin Loorents

Greta-Liisa Lehtmaa

Karl Sten Kõrgmaa

Kaur Hendrikson

Eve Schults

Sulo Kuuler

Mari-Liis Koomer

 

Vilistlased

Anett Veske

Merili Laur

Kelly Pärn

Grete Haube

Marko Maisa

Eliisa Epro

Sten Laansoo

Liisbeth Põldre

Anni Sikk

Rene Maasepp

Markus Mikk

Anna Liisa Erik

Lele Luup

Andreanne Kallas

Piia Bianka Pere

Gregor Alaküla


Juhatused

2018/2019
Esimees – Karmen Vagula
Aseesimehed – Anna Matilda Hedman, Gabriel Alaküla
Protokollija – Robi Pärnik


2017/2018
Esimees – Karl Sten Kõrgmaa
Aseesimehed – Greta-Liisa Lehtmaa, Lisbet Reha
Tegevjuht – Eliisa Epro


2016/2017
Esimees – Anett Veske
Aseesimehed – Merili Laur, Liisbeth Põldre
Tegevjuht – Eliisa Epro


2015/2016
Esimees – Anni Sikk
Aseesimehed – Grete Haube, Kelly Pärn


2014/2015
Esimees- Marko Maisa
Aseesimehed- Rene Maasepp, Piia Bianka Pere


2013/2014
Esimees- Eliisa Epro
Aseesimehed- Marko Maisa, Sten Laansoo


2012/2013
Esimees- Lele Luup
Aseesimehed- Eliisa Epro, Marko Maisa


2011/2012
President- Gregor Alaküla


2010/2011
President- Gregor Alaküla
Asepresidendid- Janet Kask, Signe Kadak, Kristjan Reinvee


2009/2010
President (september)- Madis Kaasik
President- (september-mai)- Eleri Õisma
Asepresidendid- Mattias Jürgens, Kristjan Reinvee


2008/2009
President- Mattias Jürgens
Asepresident- Madis Kaasik


2007/2008 
President- Ekke- Taavi Sepper
Asepresidendid- Mauro Mark-Musting, Mattias Jürgens