NÕEL

Nõmme Õpilasesinduste Liit

Nõmme jõululaat

By on 13. Nov 2015

12248224_1058767234163136_6422016713678099632_oArmsad nõmmekad!

Pühapäeval, 13. detsembril, toimub Tallinna Pääsküla Gümnaasiumi ruumides Nõmme jõululaat (aadress Vikerkaare 10/ Põllu 109). Uksed avame kell 10 hommikul ning laadale on oodatud nii lapsed, noored, täiskasvanud kui ka eakad, sest tegevust jagub kõigile.
Sel aastal korraldavad jõululaata Nõmme Vaba Aja Keskus koostöös Nõmme Linnaosa Valitsuse, Nõmme Õpilasesinduste Liidu, Pääsküla raamatukogu ja Sõbra tänava laada meeskonnaga. Selline ühistegevus leiab aset esmakordselt, kuid varem oleme korraldanud erinevad jõuluüritusi väiksemas mahus, eelkõige lastele ja noortele, nii et oleme rõõmsalt elevil.

Meie usume, et sellest tuleb soe ja armas üritus, millest võiks saada ilus iga-aastane traditsioon. Ahjaa, uksed sulguvad kell 16, nii et ära maha maga. Kohtumiseni!

TEGEVUSED:
Ost-müük:
Müüjatel palume ennast eelnevalt registreerida. Müügipääse 2 EUR (õpilased ja pensionärid), 4 EUR (täiskasvanud ja õpilasfirmad) ja 8 EUR (ettevõtted).

Meisterdamise töötoad (tasuta):
– Jõulukaardid
– Viltimistehnikas jõuluehted
– Purkidest küünlaümbrised
– Taaskasutatavatest materjalidest jõulukuused

Heategevuslik kohvik:
Kohvikus saab sooja juua ja erinevaid küpsetisi. Hinnad on väga soodsad. Saadud tulu läheb Tallinna Hansa Rotary Klubile Päikeselaagri korraldamiseks, mis on suunatud vähekindlustatud perede lastele. Rohkem infot www.paikeselaager.ee

Kultuuriprogramm:
Kultuuriprogrammist võtavad osa Nõmme erinevad huvikoolid ja ringid, lastest eakateni. Elamused kõigile!

Lisainfo ja registreerimine: nommejoululaat@noel.ee

Jooksvaid uudiseid leiad jõululaada Facebook’i üritusest