Jõululaat

Armsad nõmmekad!

Nõmme JÕULULAAT tuleb taas ja sel aastal toimub see Nõmme Kultuurikeskuses 10. detsembril kell 10.00-16.00. Lisaks ostule ja müügile on kavas meeleolukas kultuuriprogramm, jõulukohvik, töötoad ja külla tuleb jõuluvana.
Jooksvat infot lisame ürituse Facebooki lehele.

I korrus:
Suures ja väikeses saalis leiab kingikotti panekuks mitmesuguseid tervisekaupu ja looduskosmeetikat, sokke-kindaid ja muid kudumeid, rõngassalle, käsitööseepe jms. Oma kaupa pakuvad keraamikud, kaasa saab osta saaremaiseid mahedikurulle ja kuivatatud puuvilju, küünlaid, puit- ja helmesehteid, ürdisoola ja -segusid.

Lisaks toimub I korrusel terve päeva vältel ka lõbus KULTUURIPROGRAMM:

10.00 Laagri naisansambel Pihlamari

10.30 Tantsugeen stuudio tantsijad

11.00 Stuudio Väike Muusik

11.30 Folkloorirühm Ürgleigarid

12.00 Nõmme Noortemaja laste balletiringi rühm

12.30 Tantsutrupp Alhambra

13.00 Naisrahvatantsurühm Nõmme Marid ja laste rahvatantsurühm

13.30 Triibuvurru esinemisrühm

14.00 Naiskoor Nõmme ja Loovtants

14.30 Nõmme Pillikoor

II korrus:
Teise korruse erinevates ruumides käib jõulueelne meisterdamine.
Pääsküla raamatukogu korraldab lumehelbetöötoa, kus saab imelisi helbeid valmistada nii puidust, vatist kui ka paberist, samuti heegeldades. Ruumi teises osas kaunistatakse salvrätitehnikas küünlaümbriseid. Pääsküla noortekeskuse armsate päkapikkudega koos tehakse taaskasutatavatest materjalidest jõuluehteid. Töötubadesse oodatakse nii väikseid kui ka suuri meisterdajaid.

III korrus:
Kammersaalis on sel päeval ka jõuluvana, kes ootab lapsi külla luuletusi lugema ja habet paitama. Jõuluvana jagab väikse salmi eest kommi, kõik soovijad saavad temaga ka pilti teha ja selle koju kaasa võtta. Jõuluvana ruumi on end sisse seadnud veel Pääsküla noortekeskuse päkapikud, kellega koos saab meisterdada jõulukaarte sõbrale, endale ja miks mitte ka jõuluvanale luuletuse asemel.

 

Küsimuste tekkimisel kirjuta merili@noel.ee ja lubame, et kõik küsimused saavad vastuse.