Festivalist

Mis on noorte muusikafestival ,,Pöördepunkt”?

 

NÕELa eestvedamisel toimub toimub 19.mail Vabaduse pargis muusikafestival ,,Pöördepunkt’’. Peamine festivali tegevus toimub laval- esinevad kuulsad ja veel selle poole teel olevad noored artistid. 

Peale lavalise tegevuse toimub festivalil ka palju muud- avatud on toitlustusala, kuhu saavad tulla enda valmistatut müüma nii suured ning tuntud ettevõtted kui ka alles alustavad õpilasfirmad ning toimuvad tegevused kõige nooremale publikule.

Anname meeskonnaga endast parima, et üritus saaks toimuda mõnusas, hubases keskkonnas ning esinejad saavutaksid kuulajatega kontakti.

 

Miks korraldame sellist muusikafestivali?

 

Festivali peamine eesmärk on pakkuda musikaalsetele noortele väljundit oma huviga tegelemiseks ning motiveerida neid olema julged ja ettevõtlikud.

Muidugi soovime festivaliga pakkuda ka festivali külastajale unustamatut kogemust noorte andekate muusikute saatel ja hea söögiga. 

 

Kes me sellised oleme? Mis on NÕEL?

Nõmme Õpilasesinduste Liit (NÕEL) on noorteorganisatsioon, kuhu kuuluvad kõik Nõmme koolide õpilasesindused. NÕELa eesmärgiks on esindada koolinoorte huve ja muuta argist igapäeva põnevamaks, andes noortele võimalus aktiivsemalt oma koolielus osaleda, milleks korraldatakse erinevaid meelelahutuslikke ja harivaid üritusi. Igal aastal on organiseeritud ka üks suurüritus, milleks viimased 8 aastat on olnud Eesti suurim imiteerimiskonkurss “Noored Tähed”, kuid see aasta otsustasime teha midagi teissugust- muusikafestivali ,,Pöördepunkt”.

 

Kus festival toimub?

 

Pöördepunkt toimub looduse keskel, Vabaduse pargis, mis on nõmmekate seas tuntud kui Tähe park. See on armas pargike Nõmme geograafilises südames.

Sinna saab bussidega 14, 18 ja 33 peatustest Kaare või Hiiu, bussidega 10 ja 27 peatusest Võsu ning rongidega peatusest Hiiu. Muidugi kaasneb siia tulekuga ka mõnus jalutuskäik läbi kevadise Nõmme.

 

Lisainfo ja press:
E-mail: juhatus@noel.ee
Tel: +372 56833049 (Karl-Sten Kõrgmaa)